Plaj Voleybolu Ligi Başlıyor

0
297
????????????????????????????????????

KKTC Voleybol Federasyonu Tarafından Düzenlenecek Olan 2018 Asım Burç Plaj Voleybolu Ligi Hazırlıkları Devam Ediyor,Organizasyona Katılacak Olan Takımların Belli Olmasından Sonra Oluşturulacak Fikstür Neticesinde Takımların Müsabaka Programı Belli Olacak. Plaj Ligi Müsabakaları 4 Hafta Devam Edecek
KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenecek olan 2018 Plaj Voleybolu Ligi hazırlıkları devam ediyor. Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu bu yıl uygulamaya girecek olan Plaj Ligine, geçtiğimiz günlerde Vefat eden Voleybol Federasyonu Kurucu Başkanı Asım Burç’un adı ile oynanması kararını aldı. Buna göre bu yıl düzenlenecek olan KKTC 2018 Asım Burç Plaj Voleybolu Ligi 4 Temmuz’da başlatılacak. Organizasyon kadınlar ve erkekler kategorisinde gerçekleştirilecek.
4 hafta sürecek
Plaj Ligine katılmak isteyen takımlar 26 Haziran 2018 tarihi mesai bitimine kadar Voleybol Federasyonuna müracaat edebilecekler. Organizasyona katılacak olan takımların belli olmasından sonra oluşturulacak karşılaşma takvimi neticesinde takımların müsabaka programı belli olacak. Plaj Ligi müsabakaları 4 hafta devam edecek.
Organizasyona katılacak olan takımlar 2 kişiden oluşacak ve her takım müracaat formunda takımının adını belirleyerek bildirecek. 2017-2018 sezonunda KKTC Voleybol Federasyonun da lisanslı kayıtlı olmayan kişilerin müracaat anında sağlık raporu ibraz etmeleri gerekmektedir. Plaj Ligine katılacak olan takımlar organizasyon kayıt ücretlerini Türk Bankası şubelerine yaptırabilecekler.
Plaj Ligi Katılım ücreti takım başına 200 TL dir. Takımlar müracaat anında banka dekontunu ibraz edecekler. Katılımcı takımlar mail yolu ile de katılım işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Takımlar kendi yaptıracakları sporcu atletlerine sponsor reklamı alabilecekler.