Lords Palace Poker Club 18-22 Temmuz Tarihlerinde Holdem Turnuvası Düzenledi

0
776

Lords Palace Poker Room’un Düzenlediği 350.000.TL. Garanti Ödüllü Holdem Turnuvası 18-22 Temmuz Tarihleri Arasında Yapılıyor


Lords Palace Poker Room’un düzenlediği 350.000. Türk Lirası garanti ödüllü Holdem turnuvası 18-22 Temmuz tarihleri arasında Lords Palace Hotel & Casino’da gerçekleştirilecek.5 gün boyunca Poker Severlere Turnuva ve Cash Game oynamanın zevkini çıkartacakları Holdem turnuvasına ağırlıklı olarak Türkiye, İran, Güney Kıbrıs, İsrail, Rusya, ve KKTC’den olmak üzere bir çok Poker severin katılması bekleniyor.
Lords Palace Poker Room’dan Teşekkür…
Lords Palace Poker Room yönetimi Haziran ayında ve Bayram boyunca düzenledikleri Cash Game etkinliklerine katılıp destek veren tüm müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. 18-22 Temmuz tarihlerinde düzenlenen 350.000 Türk Lirası Garanti ödüllü Holdem Turnuvasının tüm hazırlıklarının bittiğini ve etkinliğe birçok Poker severin katılmasını beklediklerini dile getiren yönetim, her gece düzenledikleri Cash Game etkinliklerine de tüm misafirlerimizi bekliyoruz dediler.