Hentbolda Ödüller Sahiplerini Buldu

0
75

Geleneksel Hentbol Gala Ödül Gecesi Gerçekleştirildi. The Paradise Park’ta Düzenlenen Gecede 2017-2018 Sezonunda Gençler ve Büyükler Liglerinde Başarılı Olan Sporculara Ödülleri Verildi
KKTC Hentbol Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gala Ödül Gecesi’nde 2017-2018 sezonunda Gençler ve Büyükler Ligi’nde başarılı olan sporcular ödüllendirildi. Paradise Park’ta gerçekleştirilen ödül töreninde başarılı olan sporculara ödülleri Federasyon Başkanı Mustafa Akyön ve yönetim kurulu üyeleri tarafından verildi.
Gecede ayrıca bütün sezon maçları yöneten hakemlere ile Olimpik Dergisi dahil yazılı ve görsel basına da birer teşekkür plaketi verildi.
Gecede Ödül Alan Sporcular Şöyle:
Genç Kızlar
En İyi Kaleci: Özlem Balabanbaş (YDÜ)
En İyi Pivot: Büşra Yıldız (YDÜ)
En İyi Sol Kanat: Esra Şahin (UKÜ)
En İyi Sağ Kanat: Sevilay Seçmen (UKÜ)
En İyi Sol Oyun Kurucu: Deniz Yıldız (UKÜ)
En İyi Sağ Oyun Kurucu: Sibel Haraç (YDÜ)
En İyi Orta Oyun Kurucu: Melisa Çamlı (UKÜ)
Genç Erkekler
En İyi Kaleci: Mert Göksu (YDÜ)
En İyi Pivot: Batıhan Kurtbey (UKÜ)
En İyi Sol Kanat: Emre Uyanıktürk (UKÜ)
En İyi Sağ Kanat: Ahmet Durgun (UKÜ)
En İyi Sol Oyun Kurucu: Ahmet Şanverdi (UKÜ)
En İyi Sağ Oyun Kurucu: Arda Kahraman (YDÜ)
En İyi Orta Oyun Kurucu: Şükrü Erdoğan (Esentepe)
Büyük Kadınlar
En İyi Kaleci: Lamija Borcak (DİGEM)
En İyi Pivot: Sevgi Şengün (Esentepe)
En İyi Sol Kanat: Marija Prlenda (Esentepe)
En İyi Sağ Kanat: Büşra Çete (UKÜ)
En İyi Sol Oyun Kurucu: Tamara Petkovic (DİGEM)
En İyi Sağ Oyun Kurucu: Albulena Kelmendi (Esentepe)
En İyi Orta Oyun Kurucu: Albulena Basha (Esentepe) ve Ayşe Mullacuma (DAÜ)
Gol Kraliçesi: Albulena Kelmendi (Esentepe)
Büyük Erkekler
En İyi Kaleci: Şemsi Yıldırım (UKÜ)
En İyi Pivot: Faik Özcoşkun (Yükseliş)
En İyi Sol Kanat: Arda Kansu (UKÜ)
En İyi Sağ Kanat: Ahmet Altan (Gençlik Gücü)
En İyi Sol Oyun Kurucu: Ahmet Şanverdi (UKÜ)
En İyi Sağ Oyun Kurucu: Samet Kösetürk (DAÜ)
En İyi Orta Oyun Kurucu: Andri Matiuk (DAÜ)
Gol Kralı: Zeeb Choudhry (Gençlik Gücü)
Gelecek Vadeden Gençler
Melisa Çamlı (UKÜ)
Özlem Balabanbaş (YDÜ)
Deniz Yıldız (UKÜ)
Şerife Senem Eğri (Esentepe)
Arda Kahraman (YDÜ)
Ahmet Şanverdi (UKÜ)

TEILEN
Önceki İçerikFutbolun Sultanları Akdeniz
Sonraki İçerikYDÜ Şampiyon